در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کاربر گرامی برای بازدید بیشتر و همچنین حضور در صفحه اول گوگل و تبلیغات در صفحه های اجتماعی آگهی خود را به صورت ستاره دار ثبت نمایید

شست

رزرو جایگاه CIP فرودگاه امام با تخفیف 5 تا 40 درصد

رزرو جایگاه CIP فرودگاه امام با تخفیف ۵ تا ۴۰ درصد

آگهی رایگان
  • خدمات پذیرایی و مراسم
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
  •    تهران تهران
  • درصد تخفیف برای بازدیدکنندگان : 5 درصد
  • بنز S500 ، بی ام دبیلو LI 840 ،ولوو XC60 ، تویوتا کمری و ...؛ یکی از این خودروها دم در خانه یا دفترتان می آید و شما را همانند یک مقام رسمی به فرودگاه می برد: CIP فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران. آنجا به استقبال تان می آیند. یک نفر چمدان هایتان را برای تحویل به هواپیما با خود می برد و فردی دیگر، مدارک سفر؛ مانند بلیت و گذرنامه را می گیرد تا مراحل قانونی و گرفتن کارت پرواز را برایتان انجام دهد؛ شما قرار نیست در هیچ صفی بایستید، شما مسافر CIP هستید. تا فرا رسیدن زمان پرواز، در سالن ویژه پذیرایی، با انواع غذاها، میوه ها، دسرها و نوشیدنی های سرد و گرم پذیرایی می شوید. هواپیمایتان که آماده پرواز می شود، شما سوار یک خودروی اختصاصی می شوید و تا پای پلکان هواپیما می روید. اگر زمان اقامت تان در بخش CIP طولانی شود - مثلاً به دلیل تاخیر پرواز - می توانید از سوئیت های مجلل CIP برای استراحت استفاده کنید یا جلسات کاری تان را در اتاق های کنفرانس برگزار کنید. کودکان تان هم می توانند تلویزیون ببینید و از بازی های رایانه ای لذت ببرند. در بازگشت نیز خودرویی پای پلکان هواپیما منتظر شماست، شما به سالن CIP می روید و در فاصله ای که استراحت می کنید خستگی سفر از تن به در می کنید و پذیرایی می شوید، بارهایتان از هواپیما تحویل گرفته می شود و بعد از انجام تشریفات گمرکی، داخل خودرویی که قرار است با راننده اختصاصی در اختیار شما باشد گذاشته می شود. خودروی ویژه شما را به هر نقطه از ایران که بخواهید می رساند. CIP ، لذت خاص بودن و آرامش سفر را صد چندان می کند. این یک تجربه جهانی است برای همه کسانی که می خواهند از زندگی و سفر، بیشتر لذت ببرند و آرامش خاطر بیشتری را تجربه کنند. اما چگونه می توانیم از خدمات CIP فرودگاه بین المللی امام خمینی استفاده کنیم؟ کافی است با شماره تماس 09120971090 بگیریم.

تشریفات گستر آرین کاو به شماره ثبت 467963 در زمینه  ارائه خدمات تشریفاتی از قبیل رزرو هتل ها، خودروهای لوکس ،تامین نیروی انسانی و اخذ ویزای ایران و برگزاری اجلاس و همایش فعالیت می نماید.

نکته حائز اهمیت در مورد این شرکت توانایی انجام مسئولیت ها در کوتاهترین بازه زمانی و انجام رزرواسیون هتلها حتی در زمان برگزرای نمایشگها می باشد.

از افتخارات شرکت تشریفات گستر آٰرین کاو رزومه قوی و همکاری با ارگانها و سازمانهای دولتی سفارتها و شرکتهای خارجی و داخلی معتبر است .

 

    اخذ ویزا و جایگاه تشریفات CIP :

 

با استفاده از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی، کلیه امور پروازی اعم از گذرنامه ، ویزا، بار، ترانسفر مسافر از فرودگاه تا منزل یا هتل و بالعکس بعهده شرکت می باشد در جایگاه تشریفات CIP خدمات ریز در حداقل زمان ممکن برای مسافرین محترم فراهم می گردد.

-          همراهی نیروهای تشریفاتی و اسکورت از پای پلکان هوابیما تا محل جایگاه و بالعکس و خروج از گیتهای جداگانه اختصاصی

-          انجام کلیه امور تشریفات دریافت و تحویل بار توسط متصدیان تشریفات

-          انجام تشریفات گمرکی

-          انجام کلیه تشریفات ترافیکی اعم از رزرو صندلی و پذیرایی از مسافر و همراهان 

  ثبت آگهی رایگان