فقط یک‎روز دیگر تا پایان ماراتن سرشماری اینترنتی فرصت مانده است، گردونه‎ای که در آن مناطق روستایی استان گلستان رکوددار یک مشارکت موفق در طرح ملی شدند

* حدود 60 درصد جمعیت روستایی گلستان شمارش شدند

مدیر اجرایی ستاد سرشماری استان گلستان با اشاره به ثبت‎نام 234 هزار و 267 خانوار گلستانی در سرشماری اینترنتی گفت: 43.5 درصد از جمعیت شهری و 56.5 درصد از جمعیت روستایی در استان گلستان سرشماری اینترنتی شدند.

حسین پیشقدم؛ شمار مشارکت‎کنندگان جمعیت شهری را 101 هزار و 991 خانوار اعلام کرد و افزود: 132 هزار و 276 خانوار روستایی در این طرح مشارکت کردند که این آمار همچنان رو به افزایش است.

وی با اشاره به پیشتازان سرشماری اینترنتی در استان گلستان تصریح کرد: مراوه‌تپه رتبه نخست، گنبدکاووس رتبه دوم و گالیکش با کسب رتبه سوم بیشترین میزان مشارکت را در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن داشتند.

* مردم و مسئولان از قافله سرشماری اینترنتی عقب نمانند

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان نیز از مردم و مسئولان خواست تا از قافله عقب نمانند و در این مشارکت ملی سهیم شوند.

مجید دهنوی با اشاره به اینکه فردا آخرین روز ثبت‎نام در سرشماری اینترنتی است، گفت: کسانی که تاکنون موفق نشدند اطلاعات خود را در سامانه سرشماری ثبت کنند در مدت زمان باقیمانده فرصت مشارکت به صورت اینترنتی را از دست ندهند.

وی با اشاره به اینکه بعد از سرشماری اینترنتی روند آمارگیری حضوری آغاز می‎شود، ابراز کرد: مراجعه مستقیم مأمور از 28 مهر انجام خواهد شد.

برای ثبت‎نام در سرشماری اینترنتی فرصت خریده شد و مردم و مسئولان مهلت گرفتند تا با این روش در یک طرح آماری سهیم شوند، آنچه نشان از کارنامه موفقیت‎‎آمیز است را باید در آمار و ارقام جست‎وجو کرد پس تا دیر نشده خودمان را از شرکت در مشارکت ملی به روش نوین محروم نکنیم.

 

*********  قبل از ورود به سایت کد ملی اعضای خانواده خود را همراه داشته باشید  *********

 

جهت شرکت در سرشماری می توانید به آدرس sarshomari95.ir مراجعه کنید.

 

شست سایت رسمی درج آگهی رایگان و ویژه        همین حالا آگهی خود را در سایت شست ثبت کنید